Zawodnicy DSR Author mocnym akcentem kończą sezon

Jak co roku sezon szosowy na Dolnym Śląsku kończy Czasówka Gorzanowicka i kryterium uliczne w Bolkowie. Tradycyjnie w obydwu imprezach startowali zawodnicy LKKS Górnik Wałbrzych DSR Author. 4 października stanęliśmy na starcie Czasówki Gorzanowickiej, gdzie trasa liczyła 4,300 metrów i od startu do mety prowadziła pod górę. W każdej kategorii w której startowali nasi podopieczni mogliśmy świętować sukcesy. W kat. młodziczka 2 miejsce zajęła Nikola Bartków a 8 była Wiktoria Węgrzynowska.W kat. juniora młodszego 5 był Michał Nowak. Rywalizację juniorów wygrał Krzysztof Skibiński, 5 był Paweł Przewięda a 8 Kamil Gorzawski.

Następnego dnia Bolków przywitał nas przepiękna pogodą i zapowiadało się że i tu nasi zawodnicy odegrają znaczącą role w wyścigu. I tak się stało. Bezapelacyjne zwycięstwo odniósł Skibiński, który prawie przez pół dystansu samotnie zmierzał do mety wygrywając w kategorii junior. Pasjonującą walkę o podium stoczył Michał Nowak, a zdobyte punkty pozwoliły mu na zajęcie 3 miejsca. 2 w rywalizacji elity pań była świeżo upieczona studentka Politechniki Wrocławskiej Karolina Piotrowska. W rywalizacji juniorek 2 była Lasota a 3 Pawłowska. 5 miejsce w rywalizacji młodziczek zajęła Nikola Bartków a 8 miejsce z dnia poprzedniego powtórzyła Wiktoria Węgrzynowska.

Sezon 2014 już prawie możemy uznać za zakończony, gdyż w najbliższy weekend Skibiński i Nowak w raz z reprezentacją Szkoły Mistrzostwa Sporotwego startują jeszcze w dwudniowym wyścigu w Sokółce. Tak więc na oficjalne podsumowanie naszych zmagań w roku 2014 musimy jeszcze  nieco  poczekać.

Galeria zdjęć z kryterium w Bolkowie:

http://lkksgornik.pl/index.php/nggallery/2014/bolkow?page_id=162/

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj