Rower warto kupować jesienią!

Chcielibyśmy przekonać Was, że warto czasami zmienić przyzwyczajenia i rozważyć zakup nowego roweru jesienią. Może i jesień potrafi zafundować nam trudne warunki atmosferyczne na zewnątrz, ale za to atmosfera w sklepach rowerowych jest jakby bardziej przyjazna kolarzom. Większość producentów już jesienią prezentuje przyszłoroczne kolekcje rowerów, a sprzedawcy starają się przygotować miejsce właśnie dla nowych rowerów. Dlatego też zaczynają pojawiać się oferty wyprzedaż dotyczące rowerów z jeszcze bieżącego roku. W zależności od przedziału cenowego za jakim się rozglądamy możemy zaoszczędzić od kilkuset złotych do kliku tysięcy.

Dla przykładu 29-er z wyżej półki – Revolt 29″ z kolekcji 204 w promocji Szalona wyprzedaż jest za 5799zł, natomiast jego regularna cena w sezonie to 8499zł. Naprawdę spora różnica. Do tego dostaniemy eBon o wartości 750 zł na dodatkowe zakupy, bo przecież do nowego roweru będziemy potrzebować nowe buty, kask, strój – niepotrzebne skreśli:))

szalona wyprzedaz 29

Inny przykład, karbonowa szosówka CA 55 – obecnie w Szalonej wyprzedaży proponowana jest za 5 999,00 zł, a wcześniej kosztowała 8 499,00 zł. Do niej otrzymamy jeszcze eBon 1000zł!

szalona wyprzedaz szosa

Naprawdę niektóre rowery wyprzedażowe warte są głębszego zastanowienia. Szczególnie, że dostępność tych modeli i rozmiarów jest ograniczona, a zapas już nie będzie uzupełniany. Zobacz wszystkie rowery objęte promocją Szalona wyprzedaż

A co jeżeli chcemy mieć najnowszy sprzęt? W takim przypadku sieć Dobre Sklepy Rowerowe przygotowała promocję w stylu „first minute”, czyli rezerwacji przed sezonowej. W ramach promocji Przedsprzedaż możesz zarezerwować rower z kolekcji 2015, mieć pewność niskiej ceny i najbardziej atrakcyjnego bonu. Organizator zapewnia, że klienci, którzy zdecydują się na taki rowerowy „first minute” nie będą żałować swojej decyzji, gdyż lepszej okazji na te rowery nie będzie.

przedsprzedaz

W przypadku Przedsprzedaży promocją będą objęte te rowery już teraz oferowane, czyli wyższe modele Authora.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj