Pierwsze podium Pucharu Polski Zawodnika DSR Author

Z dobrymi humorami zawodnicy DSR Author wrócili ze zmagań w Pucharze Polski w Grudziądzu. Pierwszy poważny start tego sezonu pozwolił skonfrontować swoją formę z zawodnikami z całej Polski. Jak zwykle rywalizacja rozpoczęła się od jazdy indywidualnej na czas, po której nasz zawodnik mógł świętować pierwsze w tym sezonie podium w Pucharze Polski. Mowa o Krzysztofie Skibińskim, który po walce na wietrznej trasie w okolicach Warlubia zajął 3 miejsce. Michał Nowak i nowy zawodnik naszego klubu Bartosz Biskup plasowali się kolejno na miejscach 58 i 60 w stawce 86 juniorów. 22 była Nikola Bartków. Następnego dnia w Świeciu nad Osą rozegrany został start wspólny. Zawodnikom przyszło rywalizować według nas na najbardziej selektywnej trasie pucharu polski jaką stworzyli organizatorzy. Wisienką na torcie był mocno wiejący wiatr który nie jednemu zawodnikowi dał się we znaki. I tak pierwsza na starcie stanęła Nikola, która w stawce 66 zawodniczek przyjechała w pierwszej grupie, zajmując 20 miejsce, a zarazem zdobywając swoje pierwsze punkty w eliminacji do ogólnopolskiej olimpiady młodzieży. Kolejnym wyścigiem był start juniorów i tu ściganie było najciekawsze, gdyż konfiguracja trasy i mocno wiejący wiatr z każdą rundą odwracał losy wyścigu. Ostatecznie w stawce 118 juniorów Krzysztof Skibiński zameldował się na miejscu 29 a Michał Nowak na miejscu 37. Trudom wyścigu nie sprostał Bartosz Biskup. A już za tydzień kolejne starty w Podgórzynie i Chrząstowicach.

Galeria zdjęć z Pucharu Polski  w Grudziądzu :

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1057804234249601.1073741903.420240294672668&type=1

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj