Szkółka kolarska klubu DSR Author zaprezentowana

Szkółka kolarska naszego klubu oficjalnie zaprezentowana !! 21 września w Świebodzicach odbył się Happening Rowerowy z okazji europejskiego dnia bez samochodu. Dzięki uprzejmości Wydziału Promocji Miasta mieliśmy okazję zaprezentować naszą klubową szkółkę kolarską ” Trójka Świebodzice”. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego stanęli, a właściwie przejechali na czele parady rowerowej która przemierzyła centrum miasta, zachęcając wszystkich mieszkańców do pozostawienia swojego samochodu w garażu i zamienienia go na jednoślad bądź komunikację publiczną. Młodzi adepci rozdali w tłumie ponad 200 ulotek zachęcających do rozpoczęcia swojej przygody rowerowej w naszej szkółce. Oprócz tego, dla przybyłych stworzone zostało stanowisko w którym nasi juniorzy prezentowali sprzęt z którego korzystają na co dzień. Każdy mógł przejechać się na popularnej „kozie” – czyli rowerze czasowym czy chociażby stanąć ramię w ramię do zdjęcia z zawodnikami DSR Author. I tu podziękowania należą się firmie Velo za pomoc w stworzeniu znakomitej oprawy dla Świebodzickiego święta rowerowego. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do Szkółki Kolarskiej Trójka Świebodzice.

zapraszamy do galerii zdjęć:  https://www.facebook.com/lkks.gornik.walbrzych/posts/1151952041501486

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj