„Podróż dla Innych 2016”: Rowerem z Ustrzyk do Świnoujścia!

Rusza druga odsłona akcji rowerowej „Podróż dla Innych”! W ubiegłym roku śmiałkowie przejechali od Tatr po Hel, tym razem trasa jest jeszcze dłuższa. Trzech uczestników inicjatywy w dniach 2-7 lipca przejedzie z Ustrzyk Górnych do Świnoujścia – w sumie trasa liczyć będzie ponad 1400 km. A wszystko to, by pomaga innym!

„Podróż dla Innych” to akcja charytatywna, w ramach której trzech śmiałków:  Edwin Osiecki, Paweł Matczyński i Stanisław Wojtanek przemierza Polskę na rowerach, by zebrać środki na rzecz podopiecznych fundacji – Dostrzegamy Innych Ludzi oraz Jedni Drugim. W sześć dni pokonają ponad 1400 km w szczytnym celu i przy wsparciu wrażliwych ludzi, sponsorów oraz zaangażowaniu pracowników i kurierów DHL. Podczas przygotowań do wyprawy oraz w czasie jej trwania prowadzona jest zbiórka środków finansowych dla konkretnych potrzebujących.

13502894_991410040978209_4699540049107837340_o

Kim są podopieczni fundacji?

  • Jedną z nich jest Hania, cierpiąca na wrodzony niedobór odporności i całkowitą niewydolność oddechową. Aby mogła w miarę normalnie funkcjonować, niezbędny jest zakup przenośnego koncetratora tlenu.
  • Osobą wymagającą pomocy jest także 26-letnia Małgorzata z mózgowym porażeniem dziecięcym, potrzebująca nowego respiratora do przeprowadzania 24- godzinnej wentylacji mechanicznej.
  • Do podopiecznych fundacji należy także Agata, tegoroczna maturzystka, cierpiąca na kifoskoliozę idiopatyczną, u której konieczne jest wspomaganie oddychania za pomocą przenośnego respiratora.
  • Na pomoc fundacji liczy również dziewięcioletnia Kamila, którą wychowuje babcia. Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na pomoc terapeutyczną dla dziewczynki.

Podróż dla Innych 2016b

Edwin Osiecki, Paweł Matczyński i Stanisław Wojtanek, na co dzień związani biznesowo, to zagorzali entuzjaści sportów wyczynowych. Pomaganie innym daje im ogromną satysfakcję, jest również doskonałą okazją do tego, aby pokonywać własne słabości i podjąć nowe wyzwanie, jakim jest kolejna edycja „Podróży dla Innych 2016”. Poza firmą DHL w akcję zaangażowani są inni partnerzy, m.in.: VELO, Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. w Polsce, Eden Springs, Grupa Autoremo, Stacja Narciarska Małe Ciche,
Fundacja Warbud – warto pomagać.

Do akcji wciąż można włączać się poprzez stronę siepomaga.pl.
Przebieg akcji można śledzić na bieżąco na fanpage’u fundacji.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj