„Podróż dla Innych 2016”: Rowerem z Ustrzyk do Świnoujścia!

Rusza druga odsłona akcji rowerowej „Podróż dla Innych”! W ubiegłym roku śmiałkowie przejechali od Tatr po Hel, tym razem trasa jest jeszcze dłuższa. Trzech uczestników inicjatywy w dniach 2-7 lipca przejedzie z Ustrzyk Górnych do Świnoujścia – w sumie trasa liczyć będzie ponad 1400 km. A wszystko to, by pomaga innym!

„Podróż dla Innych” to akcja charytatywna, w ramach której trzech śmiałków:  Edwin Osiecki, Paweł Matczyński i Stanisław Wojtanek przemierza Polskę na rowerach, by zebrać środki na rzecz podopiecznych fundacji – Dostrzegamy Innych Ludzi oraz Jedni Drugim. W sześć dni pokonają ponad 1400 km w szczytnym celu i przy wsparciu wrażliwych ludzi, sponsorów oraz zaangażowaniu pracowników i kurierów DHL. Podczas przygotowań do wyprawy oraz w czasie jej trwania prowadzona jest zbiórka środków finansowych dla konkretnych potrzebujących.

13502894_991410040978209_4699540049107837340_o

Kim są podopieczni fundacji?

  • Jedną z nich jest Hania, cierpiąca na wrodzony niedobór odporności i całkowitą niewydolność oddechową. Aby mogła w miarę normalnie funkcjonować, niezbędny jest zakup przenośnego koncetratora tlenu.
  • Osobą wymagającą pomocy jest także 26-letnia Małgorzata z mózgowym porażeniem dziecięcym, potrzebująca nowego respiratora do przeprowadzania 24- godzinnej wentylacji mechanicznej.
  • Do podopiecznych fundacji należy także Agata, tegoroczna maturzystka, cierpiąca na kifoskoliozę idiopatyczną, u której konieczne jest wspomaganie oddychania za pomocą przenośnego respiratora.
  • Na pomoc fundacji liczy również dziewięcioletnia Kamila, którą wychowuje babcia. Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na pomoc terapeutyczną dla dziewczynki.

Podróż dla Innych 2016b

Edwin Osiecki, Paweł Matczyński i Stanisław Wojtanek, na co dzień związani biznesowo, to zagorzali entuzjaści sportów wyczynowych. Pomaganie innym daje im ogromną satysfakcję, jest również doskonałą okazją do tego, aby pokonywać własne słabości i podjąć nowe wyzwanie, jakim jest kolejna edycja „Podróży dla Innych 2016”. Poza firmą DHL w akcję zaangażowani są inni partnerzy, m.in.: VELO, Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. w Polsce, Eden Springs, Grupa Autoremo, Stacja Narciarska Małe Ciche,
Fundacja Warbud – warto pomagać.

Do akcji wciąż można włączać się poprzez stronę siepomaga.pl.
Przebieg akcji można śledzić na bieżąco na fanpage’u fundacji.

Może Ci się też spodobać

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.