Samochody serwisowe Vittoria w trasie

Jeśli zdarza Wam się oglądać wyścigi kolarskie, na pewno kojarzycie wozy serwisowe wspierające kolarzy. Wymiana koła w razie defektu, w przypadku poważniejszych usterek podmiana roweru na zapasowy, czy podanie bidonu zawodnikowi w ucieczce – to zadania pojazdu neutralnego w kolumnie wyścigu.

Od niedawna na polskich wyścigach amatorskich kolarzom pomaga samochód serwisowy Vittoria. Na wybranych edycjach cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton dwa wozy krążą po trasie i w razie defektu udzielają wsparcia. Auta wyposażone są w zapasowe koła Vittoria i rowery Author, a jeżdżący nimi serwisanci to ludzie do zadań specjalnych – pomogą także w przypadku innych usterek. Możesz poczuć się jak zawodowiec!

Wóz Vittoria towarzyszył też kobiecej ekipie Mat Atom Deweloper podczas mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, rozgrywanym w Gdyni oraz wyścigów w Czechach. Pomógł dziewczynom pojechać po srebrny medal mistrzostw Polski. Auto obstawiało też kolarzy teamu Dar-Bud podczas ścigania w Małopolskim Wyścigu Górskim. Dwa wozy można było też obserwować na trasie Wyścigu Hubala, gdzie jechały w kolumnie jako neutralne pojazdy techniczne.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj