Voster Uniwheels Team na rowerach Author

W sezonie 2018 zawodowa grupa kolarska Voster Uniwheels będzie ścigała się na rowerach Author. Tym samym będzie to powrót marki do naszego krajowego zawodowego peletonu.

Zespół Voster Uniwheels pozyskał sponsora technicznego – firmę Velo, będącą dystrybutorem m.in. marki Author na Polskę. Nasi kolarze dostaną do dyspozycji sprawdzony, najwyższy model producenta – Charisma 77 uzupełniony o elektryczny osprzęt Shimano Di2 i koła No Limited, a także rowery czasowe. Sam kilka sezonów ścigałem się na rowerach Author, tym bardziej cieszę się, że za sprawą naszej ekipy powrócą one do polskiego peletonu. Co więcej, dzięki współpracy z firmą Velo mamy jednego partnera, który zapewni nam zarówno rowery, jak i buty, kaski, okulary czy narzędzia – tłumaczy Mariusz Witecki, dyrektor sportowy Voster Uniwheels.

Zawodnicy będą ścigali się w butach Sidi, kaskach MET i okularach Accent. Dzięki współpracy z nowym sponsorem technicznym, ekipa zostanie wyposażona w szytki Vittoria, łańcuchy Connex, środki do konserwacji rowerów Finish Line i narzędzia Park Tool.

Tak współpracę komentuje Tomasz Radzki, prezes firmy Velo: Bardzo się cieszę z rozszerzenia naszych działań i jestem pewny, że współpraca będzie korzystna dla obu stron, a kolarze pojadą na naszych rowerach po nie jedno zwycięstwo. W ubiegłym sezonie ekipa Voster Uniwheels korzystała z dystrybuowanych przez nas kasków i okularów udowadniając, że jest solidnym partnerem.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj