Kolarze Dobrych Sklepów Rowerowych Author Pszczyna na czeskim Pucharze

W dniach 14-15 kwiecień reprezentanci naszego klubu Małgorzata Manowska (juniorka młodsza), Dominik Rudzki (junior) oraz Michał Wenglorz (junior) stanęli na starcie Czeskiego Pucharu w Kyjovie. W sobotę mieli do pokonania kryterium natomiast w niedziele wyścig wspólny na ciężkiej górzystej trasie wspinającej się na górę Babilon. Kolarze dobrze zaprezentowali nasz klub na tle międzynarodowego peletonu. Wyjazd ten umożliwiła nam firma Velo, która użyczyła nam profesjonalny samochód osobowy marki Škoda opisany reklamą firmy VITTORIA.

W niedziele natomiast młodsza część naszego klubu stanęła na starcie czasówki oraz kryterium w Rydułtowach. Dzieci w kategoriach wiekowych od
8-13 lat przeżywały swój pierwszy kontakt z wyścigiem kolarskim na rowerach górskich oraz przełajówkach – Accent. Nasz klub reprezentowało 8 młodych zawodników, widzimy w nich wiele talentu i zapału do pracy na treningach.

Fot. Jan Brychta

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.