SIDI to marka sama w sobie

Sezon startowy 2018 rozpoczął się dla drużyny CST 7R MTB Team bardzo szczęśliwie. Widać, że okres przygotowawczy był dobrze przepracowany i można z nadzieją spoglądać w przyszłość. Jednak poza świetnym przygotowaniem fizycznym i mentalnym, z całą pewnością swoją rolę odgrywa sprzęt. W tej kwestii zawodnicy naszej grupy nie mogą na nic narzekać. Nie inaczej jest z obuwiem, bowiem wszyscy zostali wyposażeni w najlepsze modele butów SIDI.

Najnowsze technologie, niepowtarzalny styl i ciągły rozwój, to cechy charakteryzujące tego czołowego producenta na rynku. Wystarczy jeszcze dodać wygodę, co nie jest takie oczywiste, jeśli chodzi o buty kolarskie, i mamy do czynienia z liderem w branżowym peletonie.

Oddajmy głos najbardziej zainteresowanym, czyli zawodnikom CST 7R MTB Team.

– Po raz kolejny w swojej karierze mam przyjemność jeździć w butach SIDI. Wybierając tę włoską markę możemy być spokojni o jakość wykonania, design i komfort – mówi Darek Batek, aktualny mistrz Polski w maratonie MTB.

– Właściwe usztywnienie butów nie zawsze idzie w parze z wygodą, ale nie tym razem. Maksymalna sztywność i komfort w połączeniu z odpowiednią wentylacją oraz systemem zapięć tworzy obuwie na najwyższym poziomie – słowa Darka potwierdza Rita Malinkiewicz, jedyna zawodniczka w CST 7R.

– Muszę przyznać, że każdy model butów to najwyższa jakość. Przykładowo, SIDI Wire Carbon Vernice to moje pierwsze tak komfortowe obuwie szosowe, jakie kiedykolwiek posiadałam. Po kilku tygodniach jazdy mogę szczerze powiedzieć, że model sprawdza się w każdych warunkach – podczas długich spokojnych jazd, krótkich intensywnych treningów, ale przede wszystkim w warunkach wyścigowych – dodaje Rita.

Niezależnie od tego czy mają je na nogach pierwszy raz, czy też używali ich wcześniej, wszyscy kolarze podkreślają niespotykaną wygodę butów SIDI.

– Dla mnie to początek przygody z SIDI, nigdy wcześniej nie jeździłem w butach tej kultowej w środowisku marki, więc zakładając je po raz pierwszy, byłem tym bardziej ciekawy – zaczyna Jakub Najs. – Po kilku dniach nie miałem żadnych wątpliwości, co do ich wygody. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to bardzo sprytnie rozwiązana kwestia umiejscowienia zapięcia, która rozwiązuje problem symetrii zacisku i odpowiedniego objęcia stopy. Drugi aspekt, który zwrócił moją uwagę, to fakt, że buty są bardzo sztywne, dosłownie każdy wygenerowany wat przekłada się na pedały. To wszystko przy naprawdę niesamowitym komforcie użytkowania – podkreśla Kuba. – Pierwsze starty w sezonie tylko potwierdziły bardzo wysoką jakość butów – dodaje z przekonaniem.

Połączenie wieloletniej tradycji i nowinek technologicznych oraz pasji i doświadczenia ludzi pracujących w SIDI, powoduje, że opinie na temat butów włoskiej firmy są jednoznaczne.

– Bardzo się cieszę, że to właśnie SIDI asystuje mi w moim małym kolarskim życiu – mówi z uśmiechem Rita.

– Chciałbym powiedzieć, że po raz kolejny jestem mile zaskoczony poziomem tych butów, ale to żadne zaskoczenie! To po prostu SIDI, marka sama w sobie – podsumowuje Darek.

info: https://cst7rteam.pl/

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj