Niezawodny kompan mechanika rowerowego

Produkty Finish Line towarzyszą codziennej pracy mechaników zawodowej grupy kolarskiej CCC Sprandi Polkowice, co bardzo ułatwia im serwis oraz konserwację sprzętu.

– W naszym sporcie bardzo ważny jest czas, więc szeroka gama tych produktów pozwala nam w szybki i solidny sposób przygotować rowery zawodników. Kolarstwo to nie tylko start i meta, lecz cała otoczka z tym związana, czyli też serwis. Produkty Finish Line na pewno należą do tych z najwyższej półki  i są rozpoznawalne na całym świecie. My, mechanicy cieszymy się, że nasza grupa na nich bazuje, gdyż praca staje się łatwiejsza i co za tym idzie przyjemniejsza – tłumaczy Bartosz Kuśmirek, mechanik w ekipie CCC Sprandi Polkowice.

Wśród pozycji najczęściej używanych jest olej Finish Line Cross Country. Pomimo nazwy kojarzącej się z kolarstwem górskim, sprawdza się on także na szosie – Jest to najlepszy smar z jakim miałem do czynienia odkąd pracuje w grupie kolarskiej. Świetnie spisuje się w każdych warunkach atmosferycznych, idealnie zabezpiecza i chroni łańcuch przed zanieczyszczeniami. Jako mechanik w zawodowej ekipie mogę go szczerze polecić, ponieważ mam z nim styczność na co dzień.

Ceramic Grease to natomiast najlepszy smar do ochrony drogich, delikatnych ceramicznych łożysk. Dzięki niemu łożyska mają wydłużoną żywotność i mogą w pełni realizować swoje zadania, niezależnie od warunków panujących w danej chwili na wyścigu, czy też treningu – dodaje Bartosz Kuśmirek.

Do powyścigowego czyszczenia najczęściej stosuje on Super Bike Wash. – Ułatwia on pracę mechanikom na całym świecie, a jego ideą jest szybkie oraz dokładne zmywanie wszystkich zanieczyszczeń z roweru. Nie zatruwa on przy tym środowiska, ponieważ jest produktem biodegradowalnym. Super Bike Wash jest niezbędnikiem każdego mechanika i towarzyszy nam w takim samym stopniu, co zapasowa „szytka” czy też „dętka” – podsumowuje.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj