Niezbędnik kolarza…. potówka i stylowe skarpety

Pamiętam jeszcze czasy, gdy pod koszulkę kolarską ubierało się zwykły bawełniany T-shirt. Nie do końca było to wygodne, ale tak się jeździło. Oczywiście były na rynku „super” potówki, ale ich cena też była „super”… wysoka. Obecnie nie ma problemu ani z jakością, ani z ilością, ani też z ceną.

W tym sezonie firma Velo zaopatrzyła nas w potówkę Elane Lady  z krótkim  i długim rękawem oraz w bezrękawnik Ultra New przez co żadna pogoda nie jest nam straszna.

Oba modele nie krępują ruchów a odprowadzanie potu jest w nich na bardzo wysokim poziomie. W krytycznych miejscach, czyli pod pachami i tam gdzie znajdują się szelki spodenek materiał został wyposażony w otworki microclima®, które wspomagają wentylację oraz jony srebra, dzięki czemu nie czuć przykrego zapachu. Brak doszywanej metki, która zazwyczaj gryzie w kark oraz wyjątkowo rozciągliwy materiał i doskonale przylegające do ciała krój to kolejne plusy obu modeli.

 

Dodatkowo Accent Ultra jest miękki i bardzo miły w dotyku. Użycie trzech różnych materiałów powoduje, że jest ona nadzwyczaj rozciągliwa i mimo wielokrotnego zakładania i ściągania nie drze się.

 

Jedyny jej minus to brak rozmiaru XXS/XS, na który z niecierpliwością czekamy.

My kobiety patrzymy nie tylko, na jakość ale również na wygląd. Coś, co świetnie podkreśli unikatowość naszego wizerunku to skarpetki Accent dostępne w przeróżnych wariantach kolorystycznych.

Wykonane z dobrego jakościowo materiału, który bardzo dobrze odprowadza wilgoć i chroni stopy przed bakteriami nie powodują otarć oraz dobrze przylegają do stopy. Są wysokie, kolorowe i wygodne, choć na pierwsze wrażenie trochę za grube, ale po kilku praniach jest już OK.

Odpowiednie nie tylko na rower, ale również na siłownię, marszobieg czy do zwykłych spodni. Poprawią humor każdemu.

Paulina i Aurela 🙂

 

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj