Park Tool narzędzia polecane przez mechaników grupy CCC Sprandi Polkowice

Mechanicy w grupie CCC Sprandi Polkowice na co dzień korzystają z narzędzi marki Park Tool. Nigdy one ich nie zawiodły i sprawiają, że praca z rowerami jest zdecydowanie łatwiejsza.

– Park Tool to bez wątpienia lider w produkcji  narzędzi serwisowych do rowerów. Marka pochodzi z USA i narzędzia tej firmy wykonane są z bardzo trwałych materiałów, co na pewno ułatwia nam pracę – tłumaczy Bartłomiej Matysiak, mechanik w ekipie CCC Sprandi Polkowice, były kolarz, który ma na koncie m.in. mistrzostwo Polski.

– Każdy z mechaników ma do dyspozycji swoją skrzynkę, w której znajdują sie wszystkie narzędzia niezbędne do naprawy sprzętu. Jest to niezliczona liczba różnego rodzaju kluczy i przyrządów specjalistycznych, którymi sie posługujemy np. podczas składania nowego roweru.

– Ja dopiero zaczynam swoją przygodę jako mechanik i muszę przyznać, że niektóre przyrządy mocno mnie zaskoczyły, jak bardzo potrafią one ułatwić pracę.

– Oprócz skrzynek ekipa posiada także magazyn, w którym utworzone zostały stacjonarne stanowiska serwisowe. Również i one są wyposażone w kompletny zestaw produktów Park Tool.  W mojej pracy bardzo doceniam ich wysoką jakość, poręczność i trwałość – podsumowuje Bartłomiej Matysiak.

   

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj