Krytyczna, autentyczna i szczera – Nagroda Design & Innovation Award

Nagroda Design & Innovation Award jest jedyną nagrodą, gdzie testuje się produkty rzeczywiście dostępne, oceniając je w całości i ferując przemyślane werdykty. Niezależny zespół nagradzający spędza dwa tygodnie na analizie i testowaniu każdego produktu, sprawdzając go przed wydaniem ostatecznego wyroku.

Ale czym jest prawdziwa innowacja, jak ją rozumieć?

Przez wiele lat branża rowerowa zdawała się dążyć do postępu gdzie „nowość” była najważniejsza, a nie zwracano uwagę na zrównoważony rozwój i opłacalność. Liczyło się tylko to, kto ma najnowsze produkty. Ale „nowy” nie zawsze jest lepszy. Tylko wtedy, gdy innowacja rozwiązuje problemy i znacznie poprawia takie czynniki, jak wydajność, trwałość czy obsługa, możemy mówić o innowacji.

W tym roku po raz kolejny testerzy dołożyli wszelkich starań, aby dokładnie przetestować najnowsze produkty na różnorodnych trasach dla rowerów górskich i alpejskich szosach wokół Dolomitów. I jak co roku było bardzo dużo ekscytujące produktów, zarówno od nieznanych, jak i znanych marek – a nawet niektóre od producentów, których wcześniej nie uważano za zbyt innowacyjnych. Rynek rowerów i marki zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek, co wymaga od otwartości, elastyczności, tak aby konsument końcowy chcący podjąć optymalną decyzję o zakupie otrzymał właściwe wskazanie.

Nie ma czegoś takiego jak idealny produkt dla każdego, ale dla każdego z nas jest jeden idealny produkt!

Wśród licznych zgłoszeń było wiele ekscytujących produktów i szereg przełomowych, namacalnych innowacji. Niektóre faktycznie mogących rozwiązywać rzeczywiste problemy, inne są tylko „starymi znajomymi” w nowej fantazyjnej sukience … jeszcze inne stwarzają nawet zupełnie nowe problemy! Design & Innovation Award honorują najwybitniejsze produkty nadchodzącego sezonu, ale zapewniają również wskazówki w złożonej erze ciągle zmieniających się trendów.

Jak można przetestować setki produktów? Co wyróżnia nagrodę Design & Innovation Award spośród mnóstwa innych nagród?

Wysoce doświadczony zespół testowy ma wspólną pasję – głęboką miłością do jazdy na rowerze we wszystkich jego formach. Ta pasja jest kamieniem węgielnym nagrody, motywuje do wybrania najlepszych produktów, które dostarczą najlepsze doświadczenie.

Wiarygodny, kompetentny, profesjonalny – międzynarodowy zespół składa się z 30 profesjonalistów.

Pośród nich są dziennikarze, test riders i inżynierowie jako najbardziej uznani eksperci w swoim segmencie.

Gdzie i jak testowano produkty?

Nie można po prostu zmierzyć potencjału lub wartości produktu w sali konferencyjnej lub laboratorium. Dobry produkt często stanowi więcej niż suma jego części i aby naprawdę to zrozumieć, musisz wyjść i go użyć. Z brukowanych uliczek tętniącego życiem górskiego miasteczka San Vigilio, poprzez skalne szlaki Herrensteig na Kronplatz, do surrealistycznej surowości wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO parku przyrody Fanes-Sennes-Braies nie ma lepszego inspirującego tła, na którym można umieścić najbardziej ekscytujące produkty roku.

Tylko ci, którzy testują produkty w rzeczywistych warunkach, mogą wydać zalecenie i zapewnią orientację dla klientów i branży. Design & Innovation Award nie jest nagrodą za zgadywanie, działania marketingowe, które mogą prowadzić do zamieszania i rozczarowań wśród klientów.

Nagroda Design & Innovation Award jest znakiem jakości dla najwybitniejszych produktów rowerowych

Zobacz jakie produkty otrzymały je w tym roku https://design-innovation-award.com/winner-2020/

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

  • Reply Mirosław 11 marca, 2020 at 11:56

    Fajnie poznać małe kulisy testów rowerowych. Chętnie bym przeczytał więcej takich wpisów!

  • Dodaj komentarz.

    Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj