Były Mistrz Świata Mtb pomaga w zebraniu funduszy dla wolontariuszy w Bergamo

Bergamo to włoskie miasto najbardziej dotknięte przez Coronavirus. Miasto to ma za sobą trudne tygodnie: mobilne oddziały intensywnej opieki pracują dzień i noc, aby pomóc dużej liczbie zarażonych osób. Wszyscy ratownicy pierwszej linii to wolontariusze, którzy wchodzą do domów chorych na Covid-19, aby udzielić im pierwszej pomocy i bezpiecznie przewieźć ich do placówek szpitalnych. Dzięki darowiźnie wesprzesz tych wolontariuszy, którzy codziennie ryzykują życiem, aby stawić czoła zagrożeniu. Każdy z nas może wspólnie przyczynić się do przezwyciężenia tej wyjątkowej sytuacji.

Włoska firma Vittoria i mistrz świata Dario Acquaroli rozpoczęli kampanię zbierania funduszy „UNITI per Bergamo” na rzecz stowarzyszenia Padana Emergenza ONLUS, aby wesprzeć mobilne oddziały intensywnej opieki w Bergamo, które od wielu dni walczą z epidemią Covid-19.

Dołącz do zbiórki

Mistrz Dario Acquaroli postanowił przekazać, przedmiot bardzo mu drogi: oryginalny rower, który doprowadził go do zwycięstwa w Mistrzostwach Świata MTB Cairns ’96.

Każda darowizna daje szansę na otrzymanie roweru mistrza świata !!

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj