Wybór zawodowców: Kaski MET i okulary Accent

Zawodowa ekipa kolarska Voster ATS Team ścigająca się z licencją kontynentalną UCI już od trzech sezonów korzysta z kasków MET i okularów Accent. Po jakie konkretnie modele sięgnęli w tym roku?

W zawodowym peletonie nie ma miejsca na kompromisy. Wszystko musi być znakomicie dobrane, żeby sprzęt oraz odzież pomagały, a nie przeszkadzały kolarzom w sięganiu po sukcesy.

Voster ATS Team – jedna z najlepszych polskich ekip kolarskich – wybiera kaski włoskiej marki MET, w tym sezonie jest to model MET Trenta. Adam Stachowiak komentuje:

Kask to kluczowy element naszego wyposażenia, który sprawia, że na rowerze czujemy się bezpiecznie. Istotnymi cechami kasku jest dobra regulacja, wentylacja czy waga, ale najważniejsze jest, żeby był dobrze dopasowany do głowy. Nie powinien być zbyt luźny czy uwierający. W swojej karierze dużo razy ścigałem się w kaskach MET i zawsze jestem zadowolony ze znakomitej jakości wykonania. Model MET Trenta moim zdanie świetnie spisuje się podczas treningów i długich upalnych wyścigów. Ma dobrą wentylacje i jest świetnie dopasowany do głowy. Czuję się w nim dobrze i po prostu bezpiecznie.

Okulary również są bardzo istotnym elementem ubioru kolarza. Reflex to flagowy model marki Accent – okulary te powstały właśnie uwzględniając wskazówki m.in. zawodników ekipy Voster czy MAT ATOM Deweloper. Szersze soczewki, elastyczne oprawki, nowa jakość widzenia – to odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez kolarzy. Chronią oczy przed promieniami słonecznymi (filtr UV400), owadami lub kurzem. Co ciekawe, model Accent Reflex występuje aż w dziewięciu różnych wersjach kolorystycznych – można dokupić do nich także soczewki fotochromowe.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

  • Reply Pablo 24 sierpnia, 2020 at 08:18

    Ostatnio kupiłem sobie jeden kask METa, a dokładniej model Lupo HES i powiem szczerze, że jest naprawdę wygodny. Dodatkowo cena nie jest horrendalnie wysoka. Już raz zaliczyłem wywrotkę i nic mi się w głowę nie stało, właśnie dzięki kaskowi. Dlatego markę też mogę polecić każdemu 🙂
    Kask kupiłem tutaj: rowertour.com/p/78558/met-lupo-hes-kask-mtb-pomaranczowo-czarny

  • Dodaj komentarz.

    Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj