Zawodniczki ATOM Deweloper na siodełkach San Marco

Siodełko San Marco ShortFit 2.0 Carbon FX, na którym jeżdżą zawodniczki ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław, ma skorupę i pręty wykonane z włókna węglowego, co pozwoliło uzyskać masę zaledwie 190 g. Pokrycie Microfeel, pod którym umieszczono wypełnienie Bio Foam zapewnia komfortowe i pewne podparcie. Siodełka, z których korzystają „Atomówki”, mają długość 255 mm i szerokość 155 mm, ale w sprzedaży dostępne są także węższe – 140 mm.


O tym siodełku Katarzyna Wilkos wyraża się w samych superlatywach:

Dobrze przemyślana konstrukcja San Marco ShortFit zapewnia mi wysoki komfort. A potrafię to ocenić choćby dlatego, że jeżdżę na tym modelu już kilka sezonów. Każdy, kto choć raz pokonał rowerem dłużą trasę wie, jak ważną kwestią jest wygoda.
– Siodełko ma, jak dla mnie, optymalną szerokość i długość, zapewniając odpowiednie podparcie czy to w luźnym kręceniu, czy przy szybkiej jeździe w złożeniu. Anatomiczny otwór pozwala na odciążenie tkanek miękkich, a tym samym na prawidłowe krążenie i oczywiście większy komfort jazdy.
– W moim odczuciu wybór siodełka jest indywidualną sprawą, ale ja już kilka sezonów temu przekonałam się do San Marco i myślę, że każdy wśród modeli tej marki znajdzie coś dla siebie.

Dystrybutorem San Marco San Marco ShortFit 2.0 Carbon FX jest VELO SP Z O O. Model, na którym jeżdżą zawodniczki teamu z Wrocławia, dostępny jest tutaj.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj