Dobry Slogan Rowerowy – konkurs! ROZSTRZYGNIĘTY!

Pamiętacie hasło Cukier krzepi czy Coca-Cola to jest to? Teraz i Wy możecie stać się autorem równie popularnego hasła ;).  Wystarczy wziąć udział w konkursie Dobry Slogan Rowerowy i wymyślić hasło reklamowe dla sieci Dobre Sklepy Rowerowe ! Konkurs właśnie się rozpoczął i trwać będzie do końca lutego bieżącego roku.

Kryterium oceny
Wyboru hasła dokona komisja konkursowa. Czytając regulamin dowiadujemy się, że komisja oceniać będzie nadesłane slogany uwzględniając łatwość rozpoznania, zapamiętania i indywidualizacji sieci Dobre Sklepy Rowerowe, odniesienie do profilu działalności sieci „Dobre Sklepy Rowerowe”, pozytywność skojarzeń, adekwatność i dobrą identyfikację sloganu z działalnością sieci, indywidualność, kreatywność, oryginalność, czytelność i funkcjonalność.

Długość hasła
Idealne hasło to takie, które zawierać będzie od 2 do 10 słów. Jeden uczestnik może przesłać jedno, dwa lub trzy slogany reklamowe.

Pierwsza nagroda to 1000 zł!
W regulaminie przewidziano również dwie nagrody „pocieszenia” po 100 zł. Szczegóły przyznawania nagród znajdziecie w regulaminie, który można pobrać ze strony z informacją o konkursie.

Jak przystąpić do konkursu
Aby wziąć udział w konkursie należy swój oryginalny i indywidualny slogan reklamowy w postaci tekstowej przesłać do organizatora konkursu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stornie: http://www.dobresklepyrowerowe.pl/wiesci/eventy/haslo-reklamowe-konkurs/

Zatem do dzieła! Pomyśl, stwórz i wyślij swoje chwytliwe hasło (hasła), weź udział w konkursie i wygraj 1 000 zł!

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj