Wkręceni.pl ExCycle Warsaw 2012!

Miło nam poinformować, że blogrowerowy.pl objął patronat medialny nad imprezą Wkręceni.pl ExCycle Warsaw 2012. Jest to już druga edycja Rowerowych Gier Miejskich propagująca jazdę na dwóch kółkach jako alternatywny sposób spędzania wakacji i czasu wolnego. Pierwszą atrakcją wakacyjnych zmagań rowerzystów będzie Wirtualna Rowerowa Gra Miejska, która wystartuje już 25 lipca!

W zeszłym roku na przestrzeni lipca i sierpnia odbyła się pierwsza edycja Otwartych Rowerowych Gier Miejskich ExCycle Warsaw 2011, a ich ukoronowaniem była wrześniowa wycieczka do europejskiej stolicy cyklistów – Amsterdamu. Akcja pod hasłem Explore. Excite. Excycle Warsaw! miała na celu połączenie gry miejskiej z coraz częściej praktykowaną jazdą po mieście na rowerze, oraz promowanie wizerunku Warszawy jako tętniącej życiem kulturalnym europejskiej stolicy. Akcja, której patronem było m.in. Radio Złote Przeboje, szybko zyskała popularność, zarówno wśród uczestników, jak i mediów, takich jak Gazeta Wyborcza, Magazyn Aktivist, czy Czwórka Polskiego Radia.

W ramach tegorocznej edycji czeka nas również wiele ciekawych aktywności takich jak: Wirtualna Rowerowa Gra Miejska, której inauguracja rozpocznie się już wkrótce bo 25 lipca na www.facebook.com/ExCycleWarsaw. W tej grze rowerowej, co kilka dni pojawiać się będą nowe zadania do odgadnięcia poprzez aplikacje internetową oraz zadania terenowe do wykonania na obszarze Warszawy.

Zapraszamy do polubienia i obserwowania naszego fanpage’u na Facebook’u – na którym sukcesywnie będą pojawiać się kolejne informacje o wirtualnej grze. Ponadto na fanpage’u imprezy rowerzyści mogą dodawać swoje zdjęcia do tematycznych galerii oraz wziąć udział w przygotowywanym rowerowym Flash Mobie, podczas którego możliwe, że będzie można zaprezentować się na rowerze w bikini:)

Zachęcamy też cyklistów do kręcenia krótkich filmów pod hasłem „Niezwykli rowerzyści”, które będą publikowane na kanale www.excycle.pl/excycle-tv oraz www.youtube.com/excyclewarsaw i upubliczniane na www.facebook.com/ExCycleWarsaw.

Główną atrakcją tegorocznej akcji ExCycle Warsaw jest oczywiście sama Otwarta Rowerowa Gra Miejska Wkręceni.pl ExCycle Warsaw 2012, która rozegra się już 25 sierpnia na ulicach Warszawy. Bez żadnych ograniczeń liczby uczestników, z założeniem, że im nas więcej  tym lepiej – bo weselej! Zwycięzca tegorocznej Gry otrzyma rower ufundowany przez Wkręceni.pl i pojedzie wraz z osobą towarzyszącą na Rowerowy Rejs do Nynashamn pod Sztokholmem promem firmy Polferries.

W tym roku patronat honorowy nad akcją objęły dzielnice Miasta Stołecznego Warszawa: Dzielnica Bemowo, z Panem Burmistrzem Jarosławem Dąbrowskim na czele oraz Dzielnica Śródmieście i jej Burmistrz Pan Wojciech Bartelski.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Pokochajcie Rowerowe Gry Miejskie tak jak my!

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj