Wyprzedażowe perełki cz.1

Szukacie okazji? Chcecie kupić coś dużo taniej? Jeśli w niejednym z Was drzemie instynkt łowcy, to mamy dobrą nowinę -ruszamy z zupełnie nową serią tematów, w których przedstawiać będziemy rowery, części lub akcesoria znalezione na wyprzedaży. Końcówki serii, ostatnie rozmiary czy pojedyncze produkty czekają na odkrycie! Do dzieła!

Dlaczego warto?„świetny rower do szaleństw z niewiele ponad połowę pierwotnej ceny!”
Dlaczego warto?„w pełni carbonowa rama marki Author! Na tym modelu ścigali się przez 2 sezony zawodnicy zawodowej grupy kolarskiej Bank BGŻ Team!”
Dlaczego warto?„przednia lampka CatEye o sporej mocy i w przystępnej cenie!”
 
 Dlaczego warto?„wytrzymały amortyzator do jazdy typu all-mountain wyposażony w golenie 32 mm i system tłumienia olejowego OCR!”
 
 Dlaczego warto?„jeden z najwyższych modeli siodełek włoskiej firmy San Marco przeznaczony specjalnie dla Pań!”
 
 Dlaczego warto?„jeden z najwyższych modeli butów Sidi do wyczynowego kolarstwa górskiego. Wyposażony systemy zapinania SuperLight Buckle i Tecno II. Wytrzymała podeszwa MTB SRS!”
 
Dlaczego warto?„nie lada gratka dla wszystkich fanów jazdy na rowerze szosowym. Lekka pompka SKS wykonana z włókna węglowego, która pozwala bardzo łatwo uzyskać wysokie ciśnienia!”
 
 Dlaczego warto?„ciepła i wygodna bluza dla Pań z kolekcji „Author Sport Lady”. Wykonana z oddychającego materiału Borgini!”

 

 

 

 

 

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj