Listopadowe Demo Day

Zazwyczaj w listopadzie Dobre Sklepy Rowerowe organizują dni otwarte, podczas których do siedziby firmy zjeżdżają się miłośnicy kolarstwa aby spotkać się, podyskutować i zobaczyć nowości na kolejny sezon. Tym razem spotkamy się 24 listopada.

Na prezentacjach będzie wszystko czego można oczekiwać od organizatora największej na naszym rynku sieci sklepów rowerowych. Byliśmy na Demo Day już wcześniej, więc zapowiedzi o ogromnej ekspozycji sprzętu i nowości traktujemy poważnie. Warto będzie mieć przy sobie strój kolarski, aby swobodnie przetestować rowery, których według zapowiedzi będzie więcej niż poprzednio.

Naszych czytelników szczególnie może zainteresować część Demo Day, podczas której kolega Hajer  będzie opowiadał o swoich przygodach. Wiemy, że pracuje nad specjalną prezentacją 😀

Musimy przyznać, że zeszłoroczne spotkanie było bardzo ciekawe, specjalistyczne prelekcje stały na bardzo wysokim poziomie. Przeglądając program tegorocznego spotkania doszliśmy do wniosku, że organizatorzy tym razem odeszli od typowej „nasiadówy” i proponują nam formę bardziej otwartą. Będzie więcej rowerów testowych, a zaplanowane spotkania ewidentnie przygotowane są z myślą konkretnych odbiorcach.

Nam bardzo podoba się pomysł luźniejszych spotkań. W końcu będzie czas żeby porozmawiać z kolegami, z którymi przez cały rok spotkaliśmy się na zawodach. Listopad to idealny czas do rozmowy na temat planów na przyszły sezon.

Oczywiście udział w spotkaniu jest bezpłatny, trzeba sobie tylko zarezerwować kartę wstępu. Program spotkania i rejestracje znajdziecie tutaj: www.dobresklepyrowerowe.pl/promocje/demo-day-2012/

W powiązanych artykułach możecie zobaczyć jak wyglądało Demo Day wcześniej.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj