„Podróż dla Innych” zakończona sukcesem!

Z początkiem lipca zapowiadaliśmy wyprawę rowerową w szczytnym celu. 2-7 lipca trzech śmiałków przejechało ponad 1400 km z Ustrzyk Górnych do Świnoujścia, by pomóc innym!

Patronowaliśmy temu wydarzeniu i trzymaliśmy kciuki za kolarzy. Poniżej podsumowanie wyprawy okiem jej organizatorów:

Tegoroczna „Podróż dla Innych” jest najlepszym dowodem na to, że warto pomagać! Dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję od Ustrzyk Górnych przez Mazury, aż do Świnoujścia, a przede wszystkim wysiłkowi naszych kolegów – Edwina Osieckiego, Pawła Matczyńskiego i Staszka Wojtanka – możemy wspólnie przyczynić się do tego, aby los podopiecznych fundacji – Hani, Małgosi, Agaty i Kamila – oraz ich rodzin był lepszy i łatwiejszy, a codzienne życie bardziej radosne. Dziękujemy za każde dobre słowo i miły gest, którym wsparliście naszą akcję! Za każdą formę okazanej pomocy i za każdą kwotę przekazaną na leczenie podopiecznych fundacji.

W ciągu niecałego miesiąca udało się pozyskać dla nich fundusze na leczenie i rehabilitację. Do dzisiaj na konto Fundacji DHL-Dostrzegamy Innych Ludzi i Fundacji Jedni Drugim z dopiskiem „Podróż dla Innych 2016” wpłynęło ponad 20 000 zł. Są to kwoty pochodzące przede wszystkim od sponsorów – Eden Springs, Velo, IPECO Development, Grupa Autoremo, Stacja Narciarska Małe Ciche, Kinnarps, Agap, G2A., Fundacja „Warbud–Warto pomagać”– ale także różnych firm i organizacji, pracowników DHL Express oraz osób prywatnych. W tym roku Podróż dla Innych wsparła również firma Nissan w Polsce, która udostępniła uczestnikom akcji nowy model Navara jako środek transportu rowerów i sprzętu podczas zmagań na trasie, a także firma Inter Pack-System Sp. z o.o. Do akcji włączyła się również Fundacja DKMS, która na starcie i na mecie podróży rowerowej przeprowadziła rejestrację potencjalnych dawców komórek macierzystych.

13615507_999486650170548_7912356618450986167_n

Dziękujemy za Wasze starania i zaangażowanie w „Podróż dla Innych”. Pełni zapału, entuzjazmu oraz pozytywnej energii, jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania, licząc na Wasze wsparcie.

Organizatorzy i uczestnicy Akcji „Podróż dla Innych 2016”

Więcej o akcji na fanpage’u fundacji DHL Dostrzegamy Innych Ludzi

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj