Start kolarskiego sezonu w Sobótce!

Drużyny MAT Atom Deweloper oraz Voster ATS Team z pewnością mogą uznać rozpoczęcie sezonu kolarskiego w Polsce za udane. Poniżej krótkie informacje prasowe obydwu teamów:

Patryk Stosz drugi w Ślężańskim Mnichu!

„Wyścig elity mężczyzn liczył 124 km i rozgrywał się na czterech rundach. Staraliśmy się kontrolować rywalizację – w dwóch znaczących akcjach mieliśmy swoich reprezentantów: Piotra Brożynę oraz Jakuba Muriasa. 

Do mety dojechał przerzedzony peleton, a na finiszu walczył Patryk Stosz. Zabrakło niewiele i ostatecznie nasz zawodnik stanął na drugim stopniu podium. Szybszy o „błysk szprychy” okazał się Bartłomiej Proć (Santic Wibatech).”

MAT Atom Deweloper dominuje wyścig!

Monika Brzeźna triumfuje w Ślężański Mnich, czyli praktycznie rzecz biorąc w domu Nie bez dumy dodamy, że pięć pierwszych miejsc dla naszego teamu! Drugie miejsce Katarzyna Wilkos, trzecie Nikča Bajgerová, czwarte Dominika Włodarczyk, a piąte Olga Wankiewicz. Sezon ścigania w Polsce uważamy za (bardzo dobrze) otwarty! ”

fot: Dariusz Krzywański | DkpCycling&Life

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

  • Reply Rafał 4 września, 2023 at 18:20

    Warto dodać, że w Sobótce planowana jest budowa innowacyjnego toru rowerowego. Ten unikalny obiekt będzie pełnił różnorodne funkcje, umożliwiając wszechstronne wykorzystanie. Dolnośląski Kolarski Tor Szosowy jest projektowany jako pierwszy tego rodzaju w Polsce i drugi w całej Europie. Taka ciekawostka.

  • Dodaj komentarz.

    Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj