Opisz swój trening i zgarnij NAGRODY!

Nasz blog tworzą ludzie zarażeni cyklozą*. Jeżeli uważasz siebie za taką właśnie osobę, to przyłącz się do nas i zostań redaktorem blogrowerowy.pl. Szczególnie, że teraz możesz zgarnąć nagrody!

Przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich chętnych do podzielenia się z pozostałymi czytelnikami bloga opisem swojego zimowego treningu. Zapraszamy do nadsyłania tekstów (mogą być wraz ze zdjęciami). Przesłane teksty zostaną opublikowane na blogrowerowy.pl gdzie będą mogły być komentowane. Jako motywację dla tych którzy zastanawiają się nad przesłaniem swoich tekstów ogłaszamy, że TRZY teksty z największa ilością głosów (głosów oddanych w postaci komentarzy do tekstu) nagrodzimy drobnymi prezentami. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres kontakt(a)blogrowerowy.pl Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

blogrowerowy.pl otwarty dla fanów dwóch kółek

Konkurs jest okazją aby poinformować naszych czytelników, że uruchomiliśmy specjalną skrzynkę kontaktową: kontakt(a)blogrowerowy.pl Jeżeli chciałbyś podzielić się ze światem opisem swojej wyprawy, zaimponować kolegom swoimi wynikami z ostaniach zawodów bądź też masz jakiś inny rowerowy temat z którym czujesz, że chcesz się podzielić, to właśnie na kontakt(a)blogrowerowy.pl możesz to zrobić.

Pozdrawiamy i „Do dzieła!”

*cykloza-najwyższy stopień uzależnienia od roweru.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj