Nowe torebki SKS!

Firma SKS znana jest przede wszystkich z produkcji świetnych błotników i pompek. Mało jednak osób wie, że w jej asortymencie znaleźć można także drobne zestawy narzędzi, koszyki na bidon czy torebki podsiodłowe,  które miał okazje używać przez ostatni sezon team DSR-Author. W nadchodzącym sezonie w ofercie niemieckiego producenta pojawią się 3 kolejne torebki, które tym razem będzie można zamontować bezpośrednio do ramy co z pewnością docenią amatorzy jazdy turystycznej jak i triatloniści.

Triangle Bags

Całkowicie nowa torebka montowana pomiędzy rurą górną, a rurą podsiodłową. Wykonana została z materiału odpornego na ścieranie i działanie wody. Odblaskowe elementy zapewnią dużo lepszą widoczność w szczególności po zapadnięciu zmroku. Wymiary torebki to odpowiednio 250 x 50 x 210 mm, co przekłada się na pojemność 1,4 l. Bez problemu zmieszczą się w niej wszystkie elementy niezbędne na dłuższy wypad.

Drugą propozycją z serii triangle bag, jest młodszy brat opisanej powyżej torebki. Montowana jest ona jednak w przedniej części ramy, czyli pomiędzy górną, a dolną rurą przedniego trójkąta. Materiał i pojemność pozostaje praktycznie bez zmian, jednak warto zwrócić uwagę na wymiary 355 x 48 x 122 mm. Sporą długość i smukły kształt docenią z pewnością amatorzy jazdy na szosie, którym zdarzają się często długie, epickie wyprawy. Przewożenie zbyt długiej pompki było dla Ciebie zawsze problemem? Teraz już nie!

Energy Bar

To ukłon w stronę triatlonistów. Torebka montowana na górną rurę ramy przyda się w szczególności podczas długich jazd wymagających regularnego uzupełniania energii. Co ważne, torebka zapinana jest przy pomocy jednego rzepa, co z pewnością ułatwi korzystanie z niej podczas jazdy, bez konieczności mocowania się z zamkiem. Pojemność to jedyne 0,5l, a dokładne wymiary 144 x 53 x 70 mm, tak więc nie ma co się obawiać o zwiększone opory powietrza.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj