Freak – Dziki gravel od Accent BIkes

Marka Accent zaproponowała w tym roku kilka nowych modeli rowerów typu gravel. Świetnie sprawdzą się na szutry i bezdroża, ale także by dojechać do pracy czy udać się na przejażdżkę do pobliskiego lasu. Dla miłośników bikepackingu – pozwolą zapakować niezbędne rzeczy i wyruszyć w nieznane.

Accent Freak to karbonowy gravel w dwóch konfiguracjach i dwóch wersjach kolorystycznych. Obie mają swój indywidualny charakter. Na którą z nich postawisz? To zależy tylko od Ciebie!

Freak GRX to wersja z najnowszym napędem Shimano dedykowanym do tego typu rowerów. W tej opcji wyposażony jest w dwurzędową korbę o niezwykle uniwersalnym układzie 46/30T. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w każdym terenie. Całość uzupełniają komponenty Accent, w tym koła z nowej, dedykowanej do gravelu linii TGR.

Druga opcja to Freak APEX z napędem od SRAM 1×11. Rower ten również wyposażony jest w koła Accent TGR oraz inne komponenty tej marki. W obu wersjach miłośnicy wypraw znajdą liczne otwory do mocowania bagażnika, sakw czy dodatkowego koszyka na bidon.

Całą kolekcję rowerów Accent można obejrzeć tutaj.

Może Ci się też spodobać

2 komentarze

 • Reply Krzysztof Robionek 25 czerwca, 2020 at 08:07

  Wyglądają srogo 🙂 Marzy mi się jeden uniwersalny rower na dłuższe górskie wyprawy, ale jak na razie trzeba zebrać budżet 😀

 • Reply Great Lakes Gravel: 470 km po mazurskich szutrach – Blog Rowerowy 28 września, 2020 at 11:07

  […] Więcej o rowerach Accent Freak można przeczytać tutaj. […]

 • Dodaj komentarz

  Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj

  Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.