Freak – Dziki gravel od Accent BIkes

Marka Accent zaproponowała w tym roku kilka nowych modeli rowerów typu gravel. Świetnie sprawdzą się na szutry i bezdroża, ale także by dojechać do pracy czy udać się na przejażdżkę do pobliskiego lasu. Dla miłośników bikepackingu – pozwolą zapakować niezbędne rzeczy i wyruszyć w nieznane.

Accent Freak to karbonowy gravel w dwóch konfiguracjach i dwóch wersjach kolorystycznych. Obie mają swój indywidualny charakter. Na którą z nich postawisz? To zależy tylko od Ciebie!

Freak GRX to wersja z najnowszym napędem Shimano dedykowanym do tego typu rowerów. W tej opcji wyposażony jest w dwurzędową korbę o niezwykle uniwersalnym układzie 46/30T. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w każdym terenie. Całość uzupełniają komponenty Accent, w tym koła z nowej, dedykowanej do gravelu linii TGR.

Druga opcja to Freak APEX z napędem od SRAM 1×11. Rower ten również wyposażony jest w koła Accent TGR oraz inne komponenty tej marki. W obu wersjach miłośnicy wypraw znajdą liczne otwory do mocowania bagażnika, sakw czy dodatkowego koszyka na bidon.

Całą kolekcję rowerów Accent można obejrzeć tutaj.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

2 komentarze

  • Reply Krzysztof Robionek 25 czerwca, 2020 at 08:07

    Wyglądają srogo 🙂 Marzy mi się jeden uniwersalny rower na dłuższe górskie wyprawy, ale jak na razie trzeba zebrać budżet 😀

  • Reply Great Lakes Gravel: 470 km po mazurskich szutrach – Blog Rowerowy 28 września, 2020 at 11:07

    […] Więcej o rowerach Accent Freak można przeczytać tutaj. […]

  • Dodaj komentarz.

    Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj