Kolarska szafa: jesienno-zimowa kolekcja Accent

Chłodna aura już mocno daje o sobie znać. Ale z odpowiednim ubiorem, nie musisz rezygnować z jazdy na rowerze. Zobacz nową kolekcję odzieży jesienno-zimowej Accent!

Szyte w Polsce, z wysokiej jakości materiałów o właściwościach zapewniających komfort cieplny nawet w mało korzystnych warunkach atmosferycznych. Takie są kurtki, bluzy i spodnie wchodzące w skład tej linii produktów.

W ofercie strojów znajdziecie różne modele okryć wierzchnich: dwa modele kurtek (Draft o bardziej sportowym kroju i nieco grubsza Hero), pelerynki Hero, bluzy Hero z odblaskowym panelem z przodu oraz bluzy Pure w trzech wersjach kolorystycznych.

Polska marka przygotowała też cztery modele długich spodni na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Spodnie Draft z wkładką są dedykowane do sportowej jazdy i idealne na trening w niższej temperaturze. Model spodni Hero również posiada wkładkę, ale jest mocniej zabudowany niż Draft. Bora to spodnie bez wkładki, posiadające z przodu membranę chroniącą przed wiatrem i chłodem. Z kolei model Blade to propozycja na pierwsze chłodniejsze dni – spodnie te nie są dodatkowo ocieplane, posiadają wkładkę.

Odświeżona została również linia akcesoriów na zimę, takich jak: czapki, opaski, rękawki i nogawki. Accent proponuje także kilka nowych modeli pokrowców na buty, przeznaczonych na różne warunki.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj