Rozstrzygnięcie konkursu „Z Authorem w tle”

Dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom, którzy zechcieli przesłać do nas swoje zdjęcia konkursowe. Bardzo chcielibyśmy móc pokazać wszystkie otrzymane zdjęcia, jednakże z powodu formy konkursu zmuszeni byliśmy do przeprowadzenia bardzo trudnej selekcji. Różnorodność, zarówno od strony warsztatu fotografii, jaki i scenerii zdjęć utwierdza nas w przekonaniu, że nasi czytelnicy to ludzie bardzo aktywni.
Do galerii konkursowej zakwalifikowaliśmy 59 zdjęć, na które przez cały miesiąc głosowali internauci. Na tle całej galerii wyróżniły się trzy zwycięskie zdjęcia, które zebrały lwią część spośród 1891 głosów.

  1. Największą liczbę głosów, bo aż 491 zebrało zdjęcie „zjazd 002”, tym samym zapewniając sobie wieczną chwałę zwycięzcy naszego konkursu oraz koszulkę polo „Author” dla autora zdjęcia
  2. Drugie miejsce zdobyło zdjęcie „zdjęcie AUTHOR”, na które oddano 405 głosów. Autor otrzyma czapkę z logotypem „Author”.
  3. Trzecia nagroda wraz z kubkiem „Author” za zebranie 312 głosów przypadła zdjęciu „AUTHOR MOŻE DUŻO”


Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę. Osobom, które nie zostały tym razem nagrodzone, życzymy powodzenia w następnych konkursach.
Z osobami nagrodzonymi w konkursie skontaktujemy się pocztą internetową.
Galeria zdjęć konkursowych
Regulaminem konkursu

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.