Druga część filmu z wycieczki Iran-Polska

Po około miesiącu spędzonym w Iranie i około 3 tygodniach w Azerbejdżanie dojeżdżam do Gruzji.  Mało jest chyba osób w Polsce które nie słyszały o słynnej Gruzińskiej gościnności i tak już pierwszego dnia po wjechaniu do tego niezwykłego kraju, robiąc podjazd o nachyleniu około 10% w mieście zaczepia mnie siedzący na ławeczce Gruzin słowami „Brat! Od kuda Ty?” Wykorzystuje pretekst aby wyskoczyć z hipnotycznego „podejścia” zatrzymuje się i wdaje się w rozmowę… Chwilę później zostaje zaproszony do domu i na kolacje tak rozpoczyna się moja przygoda z Gruzją. Resztę zobaczycie na filmie.

ps. Film ten jest bardziej z gatunku „podróżnicze” niż rowerowe, jako że musiałem wyskoczyć z siodła na pewien czas z powodów zdrowotnych.

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

5 comments on “Druga część filmu z wycieczki Iran-Polska

 1. Sklep rowerowy 12 września 2013 at 10:54

  Genialny film. Gościnność gruzińska jest duuużo ponad naszą, polską. Gruzini są bardziej otwartymi ludźmi i jak widać nie ma tutaj nic do rzeczy to, że my byliśmy tyle lat pod okupacją, podczas gdy Gruzja odzyskała niepodległość później niż my…

 2. DobreRowery.pl 18 września 2013 at 09:08

  Wiele dobrego o Gruzinach słyszałem a ten film tylko potwierdza moją dobrą opinie o nich :) Materiał bardzo fajny, kiedy nowe filmy ? :)

 3. Jenn 11 października 2013 at 09:50

  A więc to prawda o Gruzji i gościnności :) Naprawdę fajny kraj, szkoda, że miał takie dramatyczne przejścia historyczne. Chciałbym się tam kiedyś wybrać :)

 4. Michał 1 listopada 2013 at 11:22

  Świetna muzyka użyta w tym filmie. Można było łatwo sie wczuć :) Pozdrawiam

 5. Michał 24 listopada 2014 at 14:12

  Fajny filmik, no i wiele się można dowiedzieć z niego. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *