MTB Marathon Murowana Goślina

W niedzielę 10 kwietnia został rozegrany pierwszy maraton z serii MTB Marathon w Murowanej Goślinie. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Team’u Dobre Sklepy Rowerowe – AUTHOR aż 5 krotnie stawali na podium. Na najkrótszym dystansie wśród kobiet na 2 miejscu zameldowała się Joanna Czerwińska. Na dystansie mega gdzie startowała największa liczba zawodników drugie miejsce po pasjonującym finiszu wywalczył Piotr Wilk, 6 był Paweł Urbańczyk, Zbigniew Krzeszowiec zwyciężył w swojej kategorii. Na dystansie Giga 4 był Bartosz Janowski (2 w kategorii) a 7 Tomasz Jajonek (3 w kategorii). Z niepotwierdzonych jeszcze informacji na dystansie mega najlepszą drużyną była grupa Dobre Sklepy Rowerowe – AUTHOR. Walka na maratonie była bardzo zacięta od samego początku. Płaska trasa z kilkoma różnej trudności wzniesieniami sprawiała że często tworzyły się grupy kilku, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu osobowe. Cały wyścig przypominał trochę wyścig szosowy gdzie oprócz wytrenowania liczyło się tez doświadczenie jak i gdzie się ustawić. Relacje zawodników wkrótce. Zapraszam do galerii zdjęć z tych zawodów na stronę www.dsr.author.pl