Arctic TV – Rowerzysta z Polski

Wszystko się zmieniło. Jadę od miesiąca sam. Zaliczyłem już Nordkapp, Murmańsk i jestem w Petersburgu. Nie piszę bo tyle się dzieje. Wszystko opowiem dopiero po powrocie czyli wrzesień. Pozdrowienia od gubernatora Murmańska bo u niego się zahaczyłem.

 

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

4 comments on “Arctic TV – Rowerzysta z Polski

 1. Halina z Łodzi 12 lipca 2013 at 18:36

  Witaj Mietku! Rzeczywiscie jeszcze w Murmańsku rowerzysty z Polski nie było….jesteś TY!!!
  Z dużym podziwem patrzyli na Ciebie,słuchali jak jeździsz po świecie. I masz nowych przyjaciół w Murmańsku,Petersburgu i Moskwie…i zapewne dalej….Powodzenia w dalszej drodze.Pozdrawiam serdecznie!!!!

 2. “Arctic TV – Rowerzysta z Polski” 7 sierpnia 2013 at 06:01

  Mietku, pozdrawiam z Gdańska, czekamy na zdjęcia z tej fantastycznej wyprawy … :) Basia

 3. Papuga 14 października 2013 at 21:22

  Witaj !!!! Jaką byłeś sensacją, skoro o Tobie i w telewizji mówili. Twój zapał , chęć poznania i upór w dążeniu do celu przysparzają Ci życzliwych ludzi / a może nawet przyjaciół ?/. Gratuluję Ci !!!!! My – czytelnicy, gapie , dyskutanci – wiemy jedno…..niech męczy się ktoś, kto tak ciekawie potem opowie albo napisze . Na dodatek jeszcze zdjęciami poprze, nic ….tylko oglądać i czytać. Jestem pod wielkim wrażeniem !!!!!
  Życzę Ci sił, zdrowia i wielu napotkanych, życzliwych ludzi. Pozdrawiam cieplutko…..

 4. Ilona 1 maja 2014 at 13:55

  Panie Mietku! Właśnie przeczytałam Pańską książkę i jestem szczerze zachwycona. Nie myślałam, że podróżnik- rowerzysta może tak pięknie pisać. Dziękuję za ten tekst i za wspaniałą opowieść o tej niezwykłej wyprawie. Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka historia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *