The Chain Johnny!

Transport roweru w samochodzie może niejednemu z nas spędzać sen z powiek. Mimo zastosowania worków, koców i wszelkiego rodzaju patentów niejednokrotnie umażemy siebie, tapicerkę samochodu, a także wszystko wokół. Nasze problemy, może jednak rozwiązać bardzo prosty pokrowiec firmy White Lightning – The Chain Johnny.

Przyznam szczerze, że próbowałem już różnych rozwiązań – worki, stare koce, specjalnie wycięte szmatki. Każde z nich, mimo że na początku sprawiało wrażenie „solidnego”, to ostatecznie wszystko kończyło się fiaskiem. Umazane smarem fotele i bagażnik samochodu niezmiernie trudno domyć, a nawet jeśli się to uda, to ślady nieudanych prób zostają już do końca….

White Lightning znany jest przede wszystkim z produkcji olejów do smarowania i pielęgnacji łańcucha od prawie 20 lat. Nic, więc dziwnego, że tak silnie zawiązana z napędami firma, zdecydowała się wypuścić na rynek osłonę, która uszczęśliwi niejednego posiadacza dwóch kółek. Johnny Chain to wykonany z niezwykle trwałego i wytrzymałego materiału pokrowiec, pozwalający objąć cały łańcuch, kasetę, korbę, a także przednią i tylną przerzutkę. Można go stosować zarówno w przypadku rowerów MTB jak i szosowych. Mocny rzep i odpowiednio wycięty profil pozwalają na bardzo łatwy i pewny montaż, co przedstawione zostało na filmie instruktażowym poniżej.

Osłona White Lightning trafi do sprzedaży lada dzień, a wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia jej dostępności!

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj