Rower warto kupować jesienią!

Chcielibyśmy przekonać Was, że warto czasami zmienić przyzwyczajenia i rozważyć zakup nowego roweru jesienią. Może i jesień potrafi zafundować nam trudne warunki atmosferyczne na zewnątrz, ale za to atmosfera w sklepach rowerowych jest jakby bardziej przyjazna kolarzom. Większość producentów już jesienią prezentuje przyszłoroczne kolekcje rowerów, a sprzedawcy starają się przygotować miejsce właśnie dla nowych rowerów. Dlatego też zaczynają pojawiać się oferty wyprzedaż dotyczące rowerów z jeszcze bieżącego roku. W zależności od przedziału cenowego za jakim się rozglądamy możemy zaoszczędzić od kilkuset złotych do kliku tysięcy.

Dla przykładu 29-er z wyżej półki – Revolt 29″ z kolekcji 204 w promocji Szalona wyprzedaż jest za 5799zł, natomiast jego regularna cena w sezonie to 8499zł. Naprawdę spora różnica. Do tego dostaniemy eBon o wartości 750 zł na dodatkowe zakupy, bo przecież do nowego roweru będziemy potrzebować nowe buty, kask, strój – niepotrzebne skreśli:))

szalona wyprzedaz 29

Inny przykład, karbonowa szosówka CA 55 – obecnie w Szalonej wyprzedaży proponowana jest za 5 999,00 zł, a wcześniej kosztowała 8 499,00 zł. Do niej otrzymamy jeszcze eBon 1000zł!

szalona wyprzedaz szosa

Naprawdę niektóre rowery wyprzedażowe warte są głębszego zastanowienia. Szczególnie, że dostępność tych modeli i rozmiarów jest ograniczona, a zapas już nie będzie uzupełniany. Zobacz wszystkie rowery objęte promocją Szalona wyprzedaż

A co jeżeli chcemy mieć najnowszy sprzęt? W takim przypadku sieć Dobre Sklepy Rowerowe przygotowała promocję w stylu „first minute”, czyli rezerwacji przed sezonowej. W ramach promocji Przedsprzedaż możesz zarezerwować rower z kolekcji 2015, mieć pewność niskiej ceny i najbardziej atrakcyjnego bonu. Organizator zapewnia, że klienci, którzy zdecydują się na taki rowerowy „first minute” nie będą żałować swojej decyzji, gdyż lepszej okazji na te rowery nie będzie.

przedsprzedaz

W przypadku Przedsprzedaży promocją będą objęte te rowery już teraz oferowane, czyli wyższe modele Authora.

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *