Opisz swój trening i zgarnij NAGRODY!

Nasz blog tworzą ludzie zarażeni cyklozą*. Jeżeli uważasz siebie za taką właśnie osobę, to przyłącz się do nas i zostań redaktorem blogrowerowy.pl. Szczególnie, że teraz możesz zgarnąć nagrody!

Przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich chętnych do podzielenia się z pozostałymi czytelnikami bloga opisem swojego zimowego treningu. Zapraszamy do nadsyłania tekstów (mogą być wraz ze zdjęciami). Przesłane teksty zostaną opublikowane na blogrowerowy.pl gdzie będą mogły być komentowane. Jako motywację dla tych którzy zastanawiają się nad przesłaniem swoich tekstów ogłaszamy, że TRZY teksty z największa ilością głosów (głosów oddanych w postaci komentarzy do tekstu) nagrodzimy drobnymi prezentami. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres kontakt(a)blogrowerowy.pl Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

blogrowerowy.pl otwarty dla fanów dwóch kółek

Konkurs jest okazją aby poinformować naszych czytelników, że uruchomiliśmy specjalną skrzynkę kontaktową: kontakt(a)blogrowerowy.pl Jeżeli chciałbyś podzielić się ze światem opisem swojej wyprawy, zaimponować kolegom swoimi wynikami z ostaniach zawodów bądź też masz jakiś inny rowerowy temat z którym czujesz, że chcesz się podzielić, to właśnie na kontakt(a)blogrowerowy.pl możesz to zrobić.

Pozdrawiamy i „Do dzieła!”

*cykloza-najwyższy stopień uzależnienia od roweru.

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

1 comment on “Opisz swój trening i zgarnij NAGRODY!

  1. Redakcja 4 marca 2011 at 13:38

    szkoda , że nie znalazł się nikt chętny na torebkę….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *